Terapie tvého času

Koučink a mentoring, který prolomí hranice tvého času

Dej sbohem zahlcení a tlaku z nedostatku času a vykroč sebejistě za svým časově svobodným životem. 

Cítíš se zahlcená všemi úkoly a povinnostmi, které se ti kupí na to-do listu? A tvoje frustrace z jejich nedokončování roste?

Jsi ve stresu z nedostatku času a ať děláš cokoli, tak se ti nedaří zvládat všechny své životní role?

Nedaří se ti dělat kroky k naplnění tvých cílů a tak je stále valíš před sebou? Měsíce ubíhají a tvá nádherná vize je v nedohlednu?

A myslíš si, že abys to všechno zvládla, musíš ještě víc makat. 

Protože, stejně jako spousta dalších žen, které vyrostly ve společnosti, kde tlak na výkon, dosahování úspěchu skrze tvrdou dřinu a obětování času práci, je normální, i ty jsi převzala tento vzorec za svůj. 

A i když už jsi ušla kus cesty svým osobním rozvojem, dost možná stále ještě cítíš tlak být za všech okolností a ve všech svých rolích perfektní a toužíš po vnějším ocenění, abys mohla být konečně spokojená a šťastná. 

A i když se vážně snažíš, stále máš pocit, že času je neúprosně málo a možná i věříš, že ho bude víc, až jednou… (děti vyrostou, vyděláš dost peněz, dokončíš projekt, apod.). 

V hloubi sebe už víš, že další tlak na sebe nikam nevede. Maximálně tak k dalšímu vyčerpání

Možná se sebe ptáš, co je s tebou špatně? 

I já jsem kdysi procházela těmito pocity a měla podobné myšlenky. A chci ti říct jednu důležitou věc. 

Špatně s tebou není vůbec nic! 

Je to totiž zkušenost, kterou zažívá spousta lidí. Neměla ses kde naučit, jak to dělat jinak, protože tohle se na školách bohužel neučí. 

Chci tě podpořit v tom, že právě teď se to můžeš naučit jinak! 

I ty můžeš být produktivní v radosti, motivovaná jít si za svou vizí, aniž by ses vyčerpávala.

Cítit, že máš času kolik potřebuješ

Dávat pozornost práci, rodině i sobě, pracovat efektivně a dosahovat toho nejlepšího, co se v tobě ukrývá, a zároveň vědomě pracovat se svou energií a mít jí dostatek.

Uvědomovat si, jaké situace ve tvém životě tě energeticky vyčerpávají a připravují tě nečekaně o tvůj čas, a jak je minimalizovat, aby ses co nejvíc obklopovala situacemi, které ti energii dodávají.

Cítit se spokojená a produktivní, ve své síle a vnitřním klidu, aniž bys musela pořád přidávat víc a víc práce a organizace. 

Můžeš konečně cítit, že tvoje tempo je v pořádku takové, jaké je.

Možná už jsi ale takových rad a tipů četla spoustu.

Možná jsi už shlédla i mraky webinářů nebo máš za sebou i nějaký kurz, ve kterém ses chtěla naučit, jak efektivně pracovat s časem.

A dost možná ti to stejně nezafungovalo

A teď máš pochybnosti, zda ti vůbec ještě může něco fungovat a zda jsi vůbec připravená na změnu?

Chci tě ubezpečit, že řešení existuje.

Cesta nevede ale skrze další time managementové techniky, ale skrze tvé pochopení, proč se ti to děje a jak se vypořádat s energeticky náročnými situacemi

Tvou cestou není další teorie jak být výkonnější, ale praktické kroky, které vychází z tebe a tvé konkrétní situace.

Potřebuješ ne přidat, ale zastavit se, a podívat se sama do sebe.

Pochopit svoje myšlenky, nefunkční vzorce v nich, které ti způsobují neustálé soustředění se na nedostatek času, a ty přepsat.

Soustředit se na situace, které ti přinášejí energii a postupně jimi nahrazovat situace, které ti energii vyčerpávají. 

Potřebuješ nejít do množství, ale do hloubky, aby ses přestala držet v zajetí nedostatku času, a naopak se dostatku začala otevírat a začala jsi ho TY SAMA tvořit.

Proč právě já ti s tím pomůžu?

Jmenuju se Denisa Jaukerová a jsem Mindset a Energy koučka pro cílevědomé ženy v mnoha životních rolích. 

Sama jsem dlouho žila svázaná ve starých časových vzorcích, chtěla jsem zvládat vše, ale čas mě neustále stresoval. Vyhořela jsem a hledala nový způsob, jak vše zvládat a posouvat se dopředu bez toho obrovského tlaku na výkon, v radosti z pracovních i osobních aktivit. Svou cestu jsem našla a předávám ji dál ve svých koučovacích programech. 

Učím vědomý přístup k času a energii, neboť věřím, že když na čas začneš nahlížet ne jako na nedostatkové “zboží”, ale žiješ svůj život vědomě ve všech rovinách – včetně právě času – pak dokážeš cokoli

Zvu tě na koučink, který ti přinese dostatek času i energie.

Na koučinku se mnou se naučíš, jak se vymanit ze zahlcení a nedostatku času.

Naučíš se pracovat s nejmocnějším nástrojem, který kdy kdo mohl použít a tím je tvoje mysl.

Začneš se konečně otevírat dostatku času. 

Co si z koučinku odneseš?

"Každý jsme jedinečný. I ty jsi! Půjdeme do takové hloubky, kam nám tvoje mysl i situace dovolí. Vše je tak v pořádku."

Ponoříš se do hloubky myšlenek a vzorců, které ti brání cítit dostatek času. Ty spolu přeformátujeme tak, aby ti už nestály v cestě k tvé časové svobodě. Budeme spolu pracovat na vědomé i podvědomé úrovni.

Zjistíš, jak rozpoznat intuici i ego. Naučíš se, jak přetvářet tvůj vnitřní dialog, který mezi sebou svádí boje a drží tě zpátky od tvého pokroku. Uděláš si jasno, jakým směrem se chceš vydat. Budeš mnohem více vnímat kroky, které máš udělat ke své vizi jako první a které s klidem nechat na později. Zároveň se naučíš, jak se postavit svým strachům i pocitům, že tě “něco” brzdí.

Rozpoznáš a zvládneš případný odpor začít nebo dokončit to, co sis naplánovala. Dokážeš pak jít do akce, i když nebudeš zrovna cítit motivaci.

Budeme pracovat i s tvou energií. Naučíš se, jak zachovat klid a vnitřní sílu a nenechat se vyčerpat emočně náročnými situacemi i těmi, které tě doslova zahlcují nebo paralyzují. Nebudeš tak přicházet nečekaně o svůj čas.

A v neposlední řadě pro tebe najdeme ty pravé techniky, jak si organizovat svůj osobní i pracovní čas. Aby byly podporou v tvé životní situaci, a abys je mohla snadno zavést do svého života.

Vyber si svůj balíček

a nechej se podpořit v růstu…

Jednorázový Koučink

3 600 Kč

Pro rezervaci mi napiš na FB messenger nebo e-mail: info@denisajaukerova.cz

Balíček 3x Koučink

10 800 Kč

9 300 Kč

Pro rezervaci mi napiš na FB messenger nebo e-mail: info@denisajaukerova.cz

Možná ti v hlavě běží ještě pár otázek…

Po objednání koučinku se spolu propojíme (e-mailem, nebo messenger) a domluvíme termín on-line setkání. Přijde ti ode mě také PDF materiál s otázkami, které ti pomohou ujasnit si situaci, kterou chceš řešit. V domluvený termín se spojíme on-line přes Google meet. Link na volání ti pošlu předem v e-mailu nebo messengeru. 

Ano! Vím, že často dosednou nové aha momenty, objevy i další otázky. Přesně proto je součástí každé session i následné propojení přes messenger nebo hovor (dle tvé preference). Je to dalších cca 20 minut mé podpory pro tebe a tvůj posun.

Toto je velmi individuální. Z mé zkušenosti se i za jednu koučinkovou session dají udělat velké posuny. Záleží na rozsahu tvého tématu i připravenosti mysli pustit tě do hloubky dané situace. I práce s časem potřebuje svůj čas na integraci nových objevů. Dej na svůj pocit. Pokud vnímáš, že tvé téma je rozsáhlé a hluboké, dopřej mu a zároveň i sobě více prostoru. 

Jsem plně cerfifikovaná koučka několika směrů. Studovala jsem koučink jak český, tak několik zahraničních (např. Energetic Breakthrough Method Lenky Lutonské a Sarah Negus). Neustále se vzdělávám nejen v tématu času a energie, ale hlavně v práci s myslí (mindsetem), energetických principech (hojnost, potenciál, manifestace), ale i funkčních strategiích a technikách, jak dosahovat svých cílů. Studuji na Mindvalley, kde si také aktuálně rozšiřuju své zkušenosti a praxi o hypnoterapii. 

Potřebuješ se Ještě na něco zeptat?

Napiš mi svůj dotaz na info@denisajaukerova.cz

Co o spolupráci prozradily mé báječné klientky?

"Už během chvilky mi došlo, že si potřebuju nastavit hranice sama v sobě a nepřekračovat je. Přišla úleva od přehlcení i nová chuť splnit dlouho odkládané úkoly, motivace a flow."
Petra Vicková
Copymentorka

Neodkládej už tvůj čas na „AŽ někdy“

a začni žít svou časovou svobodu hned teď.